2017 © Kadlec Kolín s.r.o.

722 680 051

Objednávky  |  informace

snažíme se, aby vám chutnalo

Závodní stravování

Zajistíme vaše závodní stravování tak, aby vaši zaměstnanci, ale i obchodní partneři mohli v klidu poobědvat.

Při sestavování jídelních lístků vycházíme z požadavků strávníků a trendů zdravé a racionální výživy s přihlédnutím ke struktuře strávníků, s cílem uspokojit všechny kategorie pracovníků (dělnické i administrativní). Naše nabídka se vyznačuje především pestrou skladbou nabízených jídel. Známe požadavky a potřeby českého strávníka a tak váš jídelní lístek zpestříme o nabídku dnů mezinárodní kuchyně, týdnů specialit staročeské kuchyně či zvěřinových hodů, popř. o další akce.

Naše společnost se stará o bezproblémový chod stravovacího zařízení našich zákazníků a zbaví je tak starostí o zajištění stravování jejich zaměstnanců.

Dovoz jídel

Na určené místo dovezeme vaši objednávku - polévky, hlavní jídla, saláty (dle aktuálního jídelního lístku). Strava je určena přímo k okamžité spotřebě. O výdej pokrmů se stará zákazník sám nebo po dohodě naše firma.

Jsme dostatečně vstřícní a flexibilní k požadavkům našich smluvních partnerů.

Denně obsloužíme více jak 2 000 strávníků.

Stravování zajišťujeme z centrální vývařovny v Kolíně v areálu BRESSON Kolín, Ovčárecká ul. (bývalý areál TATRA)

Catering

Dle objednávky našeho zákazníka zapezpečíme občerstvení formou studeného i teplého bufetu či rautu pro podnikové akce, plesy, večírky a jiné společenské události. Rozsah a konkrétní forma této služby závisí pouze na individuálním přání partnera.

Co od nás můžete očekávat

Reference


“Snažíme se,
  aby vám chutnalo”